Preventivní údržba - revize oken

Většina zedníků působících na větších stavbách stále nepochopila, že omítka do oken a dveří nepatří. Takto upravené kování Vám dlouholetou službu nezabezpečí. Dle našich zkušeností pouhé odstranění nečistot vysavačem a následné promazání nestačí! Stavební suť se dávno dostala do vnitřku mechanismu kování a může způsobit nemalé škody. V tuto chvíli se dá konstatovat, že jde „o časovanou bombu“ , která bude majitele stát nemalé peníze.

Pravidelná údržba může výrazně snížit riziko nepříjemností s neseřízenými a nepromazanými okny. Nejčastějším podceněním jsou zbytky stavební suti v kování oken a to zejména ve vrchní části oken, kam není vidět a bohužel ani precizní úklidová firma tento fakt neřeší. Její zaměstnanec maximálně vysaje zbytek suti na povrchu, ale nikdo neřeší zapadanou suť v samotném mechanismu, kde právě zbytky suti způsobí nemalé škody, které se samozřejmě projeví až za pár let. A to je většinou pozdě, protože výrobce, který okna dodal dávno použité kování nedodává a nebo se prostě náhradní díly nevyrábějí. V tom případě se musí kování vyměnit celé a v horším případě i celé okno.

Základní servis probíhá ve většině případů ve dvou ETAPÁCH
a poté následuje pravidelná údržba:
  1. Při první etapě se provede prohlídka všech otvíravých výplní na objektu. Při této prohlídce se všechny výplně seřídí, promažou a sestaví se protokol závad s doporučením na jejich odstranění. Cenu této etapy lze určit po upřesnění počtu a tvaru výplní.
  2. Na základě této prohlídky lze sestavit dlouhodobý plán oprav a provede se odstranění závažných vad, které se objevily při prohlídce. Cena této etapy bývá většinou nejnákladnější, závisí na počtu vad a materiálové náročnosti nebo špatné montáži výrobku.
 

Většina zedníků působících na větších stavbách stále nepochopila, že omítka do oken a dveří nepatří. Takto upravené kování Vám dlouholetou službu nezabezpečí. Dle našich zkušeností pouhé odstranění nečistot vysavačem a následné promazání nestačí! Stavební suť se dávno dostala do vnitřku mechanismu kování, které škodí. V tuto chvíli se dá konstatovat, že jde „o časovanou bombu“ , která bude majitele stát nemalé peníze.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.