Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika.

Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

Podrobné informace o ukočení výroby kování Roto Centro 100

Vyjádření dodavatele k ukončení výroby Roto Centro 100

Roto Centro 100Charakteristickým znakem kování Roto Centro 100 je nazlátlá až měděná barva, která může být u starších typů silně zašlá se začínající rezí.

Čím bude kování starší tím bude větší pravděpodobnost nenadále havarie, která Vás může zaskočit v nejméně vhodný okamžik a dostupnost náhradních dílů už bude velmi omezená, až žádná.

Nechte si včas zkontrolovat stav kování a provést údržbový servis ( seřízení, promazání ).

 

Firma Okenní servis spolupracuje již několik let se značkou ROTO, proto naši servisní technici vědí jak systém nahradit. V hlavním servisním voze máme skladovou zásobu nejběžnějších dílu systému ROTO C 101, s kterou zajistíme požadovanou opravu nebo provizorní zabezpečení.  Službu provádíme v Praze a Středočeském kraji.  V oblasti Střední Moravy provádí servis naše partnerská firma SITECH.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.