Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika.

Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

Podrobné informace o ukočení výroby kování Roto Centro 100

Vyjádření dodavatele k ukončení výroby Roto Centro 100

Roto Centro 100Charakteristickým znakem kování Roto Centro 100 je nazlátlá až měděná barva, která může být u starších typů silně zašlá se začínající rezí.

Čím bude kování starší tím bude větší pravděpodobnost nenadále havarie, která Vás může zaskočit v nejméně vhodný okamžik a dostupnost náhradních dílů už bude velmi omezená, až žádná.

Nechte si včas zkontrolovat stav kování a provést údržbový servis ( seřízení, promazání ).

 

Firma Okenní servis spolupracuje již několik let se značkou ROTO, proto naši servisní technici vědí jak systém nahradit. V hlavním servisním voze máme skladovou zásobu nejběžnějších dílu systému ROTO C 101, s kterou zajistíme požadovanou opravu nebo provizorní zabezpečení.  Službu provádíme v Praze a Středočeském kraji.  V oblasti Střední Moravy provádí servis naše partnerská firma SITECH.

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

 

Stránky spravuje SEOwebmaster.cz