Instalace hliníkového opláštění EURO oken

Výrazně prodloužte životnost Vašich  EURO oken  bez bourání a špíny pomocí systému AltoNova®

Neudržovaný povrch EURO oken

Dřevo je tradiční materiál v dějinách lidstva s jedinečnými vlastnostmi: jako dorůstající materiál je naprosto ekologické, má vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti, vytváří útulné, příjemné prostředí a "teplo domova".  Má ovšem i své slabiny.

Dřevěná EURO okna potřebují pravidelné ošetření laku a zatmelení povrchových škrábanců, otlačenin a děr. Zanedbaná údržba může mít na okno destruktivní účinky. Lak se poškodí a do dřeva se pustí houby. Oprava takového okna je možná jen pokud se závada podchytí včas.

Hliníkové opláštění chrání EURO okna před počasím a mechanickým poškozením

Za cenu dvou kompletních nátěrů odborníkem můžete svá dřevěná okna opatřit hliníkovými profily připevněnými pomocí clipového mechanismu. Profily propůjčí moderní nadčasový vzhled a umožní snadnou údržbu. Hliníkové rámy jsou vyroběné na míru. Také příčková okna, kruhová okna, arkýře a zimní zahrady lze renovovat pomocí systému AltoNova®

Hliník je ideální materiál pro ochranu dřeva.

Dokonalá spojovací technika AltoNova® - úchyty z kvalitní umělé hmoty - umožňuje přenášení rozdílných rozměrových deformací dřeva a hliníku. Zadní odvětrávání prostoru mezi oběma materiály zamezuje kondenzaci vody.

Čištění a údržba oken opláštěných hliníkem

Venkovní "obnovovací" nátěr oken zcela odpadá, vnitřní se provádí pouze tehdy, je-li to z architektonických nebo estetických důvodů žádoucí. Údržba hliníkových profilů je velice jednoduchá, postačí omýt je mokrou houbou. Nový vzhled profilů lze udržovat také pomocí Fenosol emulze na hliníková okna.

Údržba ostatních prvků (těsnění, kování, sklo, ...) je stejná jako u jakéhokoliv jiného okna.

Příklad postupu dodatečné instalace hliníkového opláštění

Postup instalace dodatečného hliníkového opláštění dřevěných oken

Opláštení je dostupné v těchto barvách

Cena obložení je od 3990 Kč za jeden m 2

Máte zájem o více informací ? Zavolejte, nebo nám napište

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.