Stínicí technika Climax

Moderní stínicí technika – to dnes nejsou již jen závěsy a rolety, ale představuje široký sortiment technicky vyspělých doplňků, které umožňují velice efektivně regulovat vstup slunečního světla do interiéru. V oblasti stínicí techniky nabízíme široký sortiment kvalitních výrobků společnosti CLIMAX.

standardní vnitřní horizontální žaluzie ovládání tyčkou a šňůrkou

Horizontální žaluzie

Žaluzie z hliníku představují moderní životní styl. Dokonalý způsob provedení a možnost výběru z pestré barevné škály lamel zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie. Barvy jsou život a výrazně ovlivňují naše pocity a nálady. Barevné variace hliníkových žaluzií se tak stávají nositeli prostorové harmonie a dotváří pohodovou atmosféru každého interiéru. Díky jednoduchému ovládání horizontálních lamel můžete sami ovlivnit přísun slunečních paprsků a vpusti jen tolik světla, kolik ho právě chcete mít.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínicím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. venkovní žaluzie ovládaná klikou nebo motorem s lamelou typu CPoužívají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z, kde je tento efekt téměř dokonal. Z dlouhodobého hlediska je výhodnější ovládání elektropohonem, které zaručuje delší životnost a umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné, časové). Součástí dodávky mohou být i horní krycí plech.

venkovní hliníková roleta pro dodatečné zabudování

Venkovní rolety

Exteriérový stínicí, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. V zimě zůstává teplo uvnitř a tím šetříte až o 35% energie. V létě vedro zůstává venku a uvnitř je příjemný chládek. Obtěžování hlukem se použitím předokenních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky, která dokáže za vás předstírat, že jste doma. Hliníkové lamely jsou tak zajištěny a jsou i částečnou ochranou vašeho majetku. Ochranu proti vloupání zabezpečují ocelové lamely.

Dřevěné žaluzie

bambusová žaluzie šíře lamela 25mm pro okna a menší plochy Dřevěné žaluzie jsou vysoce atraktivním řešením problematiky regulace vstupu slunečního světla. Dřevo je snad nejpříjemnějším přírodním materiálem, působícím v interiéru teplým a útulným dojmem. Dřevěné žaluzie jsou řešením pro ty, kteří v interiéru preferují zejména právě přírodní prvky. Jsou vyráběny z velice kvalitního, vybíraného materiálu, používány jsou výhradně voděodolné nenasákavé a rozměrově stálé druhy dřev.

látková roleta ovládaná řetízkem určená pro montáž na stěnu

Látkové roletky

Jsou staronovým typem stínicí techniky. V současné době prožívají renesanci mezi stínicími a dekoračními produkty. Technicky dokonalé provedení z materiálů střiženého na míru nabízí klasická roleta. Díky výběru materiálů z naší široké kolekce vzniká osobitý dojem z každého nového výrobku. Ovládání textilních roletek je možné klasickou pružinou a moderním řetízkem, který zaručuje snadnou manipulaci. Látky mají různou propustnost světla, což vám umožňuje využít je tak, jak potřebujete k danému účelu.

Vertikální žaluzie

Vhodným výběrem lamel v požadovaném barevném odstínu a dezénu, můžete vytvořit příjemný interiér také v privátní sféře. Snadno nastavitelné lamely dodávané ve dvou šířkách zaručují účinnou ochranu proti slunci bez toho, aby bylo zcela zamezeno přístupu denního světla. klasické látkové žaluzie Jednoduchá údržba a možnost výběru několika typů ovládání povyšují vertikální žaluzie na ideální stínicí produkt splňující náročné požadavky moderní doby. Dokonalé provedení horního profilu nabízí individuální řešení jeho upevněn na okno každého tvaru Vertikální žaluzií je také možné vytvořit falešnou stěnu a rozdělit tak větší prostor. Žaluzie mají nejlepší kombinační schopnost funkčnosti (ochrana před slunečními paprsky, izolace) s dekorativnosti.

Sítě proti hmyzu

okenní síť s hliníkovým rámečekem Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Z hlediska zhotovení a montáže jsou nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná. Je možné zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí, která je upevněna v decentním rámu v barvě dle Vašeho přání a vůbec nenarušuje celkový vzhled okna.

Markýzy

látkové zastínění pro zimní zahrady Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům. Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.