Okenní servis - Vše pro Vaše okna

Logo Okenního Servisu s.r.o.

Provozovatele VšeProOkna.cz je společnost Okenní servis s.r.o., která působí na trhu od roku 2006. Jde sice o relativně mladou společnost, ale zkušenosti zakladatelů společnosti v oboru otvorových výplní jsou sbírány a rozšiřovány již od roku 1998.  Prohlédnout si můžete naše referenční zákazníky

Společnost Okenní servis s.r.o. prošla transformací své hlavní ekonomické činnosti. Z původního zaměření na prodej a montáž oken jsme přetransformovali firmu na poskytovatele profesionálního servisu oken, renovace oken a prodejce doplňků k oknům, který Vám poskytuje i instalaci nově zakoupených výrobků.

Na našich stránkách se budete postupně seznamovat s problematikou okenní a dveřní techniky moderní výroby,tj. systémy vyrobené po roce 1990. Dále se dozvíte o problémech spojených s údržbou a konstrukčními nedostatky okenních a dveřních systémů. Tato oblast zaznamenala v posledních letech velký boom i výrazný pokrok, ale bohužel i cenové války výrobců, kteří v mnoha případech upustily od svých původních záměrů - vyrábět kvalitní výplně otvorů.

Pravě cenové války výrobců a nestandardní tlak na cenu ze strany větších zákazníků, způsobily mnohdy nekvalitní dodávky zákazníkům a to zejména v oblasti bezpečnosti výrobků a jejich instalace, která se většinou omezila na pouhé “zašroubování a zapěnění”. Zákazník tak monohdy dostal kvalitní výrobek, ale na kvaltní zabudování a následný servis už prostě nezbylo.

Další ránu “okennímu průmyslu” zasadily laciné dovozy nevalné kvality z býlalého bloku RVHP. Bohužel dnešní zákazník nemá téměř žádnou šanci rozpoznat jaké okno či dveře si vlastně pořídil nebo si v budoucnu pořídí. Pokud zákazník dá na dobré doporučení ověřených firem, má na půl vyhráno. Jestliže zvolí firmu, která podlehla velkému slevovému šílenství, má zákazník velkou pravděpodobonost, že zvolil nebo zvolí špatně.

Nejsme tu od toho, abychom Vás převědčili o kvalitách jednoho či druhého výrobce, ale od toho, jak vyřešit Vaše problémy s okny a to zejména v oblasti nekvalitní montáže a jejich zanedbané údržby. Dále se zde dozvíte něco o bezpečnosti Vašich oken a možnostech nápravy.


deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.