Ohrožení dveří vloupáním

Cylindrické vložky

Na cylindrické zámkové vložce nešetřete Včasnou výměnou nevhodné zámkové vložky ochráníte svůj majetek!!!

 

Cylindrická vložka

Stavební vložka nerovná se bezpečnostní vložka! Stavební vložka je to proto, že se jedná o nejlevnější typ, který se používá při výstavbě nového bytu či domu. Nikdy nevíte jaký počet řemeslníků může mít právě kopii klíče Vaší stavební vložky. Nechceme je podezírat z konkrétního úmyslu, ale statistiky krádeží jsou neúprosné. Když je zámek méně kvalitní, je většinou třeba vyměnit také cylindrickou vložku.

Vyberte si kvalitnější produkty, které jsou ve zvýšené míře chráněné proti vloupání. Množí zloději se specializovali na navrtání vložky. Tím vyřadí blokovací kolíky a zámek se dá posléze otevřít šroubovákem. Jiná metoda je založena na tom, že se speciálním vytahovákem vyjme ze zámku vnitřek vložky a pak se zámek bez problémů odemkne. Dbejte tedy na to, aby byla vaše nová vložka chráněná proti navrtání a vytažení. Aby nebylo možné klíč nepozorovaně okopírovat, měli byste si vybrat takovou vložku, k níž zhotovuje klíče pouze originální výrobce po předložení bezpečností karty ( tuto podmínku splňují cylindrické vložky Winkhaus ).

Dveřní zámek

 

Bezpečnostní kování

K bezpečnostní cylindrické vložce patří bezpečnostní kování.

Ani nejlepší zámková vložka nepomůže, když se nezkombinuje s dveřním štítkovým kováním, které se nedá odšroubovat ani neumožňuje povytáhnout vložku tak, aby se dala rozlomit. Proto byste měli na dveře namontovat ochranný kryt zámku z tvrzené ocele, zevnitř přichycený třemi šrouby.

Na objednávku můžete dostat tyto dveřní štítky s krytkami vložky zhotovenými ze speciální ocele. Toto vybavení dodatečně chrání proti navrtání a následnému vyjmutí zámkové vložky.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.