Poradenství v oblasti otvorových výplní a opláštění budov

V případě, že:

  • kupujete nemovitost
  • vlastníte nemovitost, blíží se konec záruční doby a máte pocit, že není vše v pořádku
  • máte problém týkající se oken a fasád, případně dalších konstrukcí

..tak je tu pro Vás naše nabídka konzultací spojených s průzkumem výplní otvorů a přilehlých stavebních konstrukcí.

Nejčastější (ne však zdaleka všechny) problémy:

  1. Netěsnosti - jsou zpravidla způsobeny deformací rámu či křídla (vůle a průhyby balkonových dveří a okenních křídel, závady na kování) lze řešit idividuelní úpravou čí výměnou jednotlivých částí, ev. celé výplně.
  2. Kondenzace vodních par ve spodní části zasklení - hlavní příčinou rosení skel je degradace vakuové výplně meziskelního prostoru, které bývá prokázáno velmi nízkou povrchovou teplotou zasklení při měření a zároveň vysokou vlhkostí vzduchu ve zkoumaných prostorách.
  3. Kondenzace vodních par a následné plesnivění okenních špalet - bývá jednak způsobeno nesprávným osazením oken při stavbě a to osazením oken do špalet na tupo bez řádného utěsnění připojovací spáry, případně absence izolací v oblasti vnější špalety a to zvláště parapetu. Měřením lze prokázat chybný detail – absence izolace.

Led na parapetu

Led na vnitřním parapetu u zatepleného panelového domu s PVC okny není jediný úkaz, který Vás může v nedokonale revitalizovaném obvodovém plášti budovy potkat.
 
Naše dlouholeté zkušenosti jsou zde pro Vás.  
Vzkaz pro rádoby servisní firmy, tento problém seřízením nevyřešíte, přenechte ho raději opravdovým odborníkům!
deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.