Montáž dvířek pro psy a kočky

Provádíme montáž pouze do moderních PVC a EURO dveří.

 

Montáž průchozích dvířek pro psy a kočky

Okenní servis poskytuje pouze službu montáže.

Máte zájem o montáž dvířek ? Napište nám, nebo zavolejte na naší infolinku: 776 777 772

POZNÁMKA: Pro cenovou kalkulaci instalace dvířek je nutné vyfotit místo instalace dvířek, zaměřit rozměry, udat adresu a popsat materiál ve kterém mají být dvířka zapuštěna.


 

Dvířka si můžete koupit např. u baron.cz

Dvířka pro psy

Dvířka od nejstaršího výrobce psích dvířek Staywell z Anglie. Od konkurence se tato psí dvířka odlišují širokým výběrem velikostí i modelů a uživatelé této značkové kvality oceňují dlouhou životnost.

 K dvířkům je možné objednat náhradní díly (psem rozkousaná klapka, divokým proběhnutím psa poškozený závětrný rám apod.).

Verze dvířek:

Dvířka pro psy do 4 kg Dvířka pro psy do 12 kg Dvířka pro psy do 18 kg Dvířka pro psy do 45 kg Dvířka pro psy do 90 kg

Příslušenství: Klíče pro kódová dvířka  Zábrany do dveří

Dvířka pro kočky

Dvířka pro kočky z této nabídky pocházejí od nejstaršího výrobce psích dvířek Staywell z Anglie. Od konkurentů se tato kočičí dvířka odlišují širokým výběrem modelů a uživatelé této značkové kvality oceňují dlouhou životnost včetně možnosti objednat náhradní díly.

V nabídce najdeme dvířka pro kočky hliníková s flexibilní nerozbitnou a tichou klapkou (neklape při zavírání), dvířka pro kočky s magnetickým nebo infra klíčem na krk kočky, která mají také čtyřpolohové zámky klapky. Nabídku uzavírají různé standardní modely kočičích dvířek.

Verze dvířek:

  Dvířka hliníková flexibilní Dvířka s klíčem a zámky Standardní dvířka s deskou Dvířka se zámky a tunelem Dvířka se zámky velká

 

Příslušenství: Příslušenství dvířek

Dvířka instalovaná do PVC deskyUkázková  montáž  dvířek

Proč instaluje dvířka do PVC desky?

Dvířka instalovaná do sklaIzolační skla mají plnit funkci tepelné a zvukové izolace. Při instalaci dvířek do skla tato funkce není naplněna. Sklo je navíc více náchylné na otřesy,které vznikají při používání dvířek. Zvyšuje se tak pravděpodobnost prasknutí skla.

PVC deska je odolná a zároveň splňuje izolační funkci.  PVC desky jsou v dostání jak v bílé, tak i v imitaci dřeva.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.