Opravy povrchů z plastu a dřeva pomocí voskových tmelů

Kvalitní oprava místo výměny za nové Vám ušetří peníze a čas!

Okenní servis s.r.o. zavádí na trh ve spolupráci se společností CZECH KÖNIG: logo Czech Konig  novou službu v oblasti oprav a renovací.

Asi každý stavbyvedoucí nebo řemeslník se v praxi setkává s drobně poškozenými okny, obložkami, podlahami a nebo nábytkem. Vše co je ze dřeva a plastu Vám může naše firma opravit, aniž by došlo k výměně celého prvku a tím k nepříjemnostem a finančním ztrátám.

Tímto způsobem lze opravovat povrchové poškození. Poškození většího rozsahu ( nad cca 5 cm2) nelze touto technikou opravit bez viditelných stop.
Oprava prokopnutých interiérových dveří je ekonomicky nevýhodná. Nové interiérové dveře koupíte za cenu našeho servisu.

Komplexní opravné systémy CZECH KÖNIG: Logo Czech Konig-  a Cleho: cleho  se vyznačují šetrností k životnímu prostředí, snadnou aplikovatelností, variabilitou řešení oprav, vynikající odolností vůči působení povětrnostních vlivů a světlostálostí.

Opravy a renovace pro plastová a dřevěná okna a dveřích provádíme na objednání přímo u zákazníka.

Poškozený rám Oprava rámu

V zemích na západ od našich hranic je tato služba v posledních letech stále vyhledávanější. Tento trend je opodstatněn několika důvody. 

 Jedním je úspora nákladů za nové výrobky:  ani bohaté západní společnosti a vládní instituce nemají volné finanční prostředky na stále výměny poškozených prvků. Opravy se ovšem vyplatí u dražších prvků - interiérové dveře z překližky a dřevotřísky je výhodnější koupit nové: poškození je většinou velmi hluboké a rozsáhlé.

Oprava rámu I.

Ale hlavně se ve Vašich reprezentačních prostorech vyhnete nepříjemným komentářům zákazníků, významných obchodních partnerů a hotelových hostu.

Oprava postup II.

Komu z Vás by se líbila ulomená hrana stolu, odřené dveřní či okenní křídlo, poškozená dvířka kuchyňské linky, rýpanec v dřevěné podlaze, odštípnuté obklady a dlažby?

Oprava postup III.

Nebo prostě potřebujete zaretušovat nevhodně vyvrtané otvory v plastových a dřevěných výrobcích ve Vašem interiéru?

Oprava plastového okna

Samozřejmě, že na trhu najdete různé opravné prostředky, ale většinou Vám nikdo profesionálně neporadí s použitím daného produktu nebo Vám doporučí zcela nevhodný prostředek.

Oprava plasového okna II.

Faktem je, že vše nejde ideálně opravit a člověk, který o defektu věděl před opravou, po důkladném zkoumání opravu najde, ale důležité je že si takového do očí byjícího defektu nevšimne Váš obchodní partner či náročný hotelový host.

Jak funguje náš servis?

Správce Vašeho objektu vytipuje problematické prvky a pozve našeho technika. Technik naší společnosti provede ohledání poškozených míst a posoudí možnost opravy a podle vzorníků dohledá příslušný opravárenský materiál. Na základě prohlídky se sestaví plán oprav s cenovým návrhem, který se skládá z hodinové sazby technika a použitého materiálu. Při provádění servisu je nutná součinnost v přístupnosti prostor. Po provedení oprav technik doporučí výrobky pro následnou pravidelnou údržbu, kterou si správci objektů zajišťují samy nebo si najímají úklidové firmy.

 

Vzorník barev

Vzorník odstínů dřeva Odstíny RAL

Pro řemeslníky sestavíme servisní kufr na míru, dle požadavků na jednotlivé typy oprav.

prokopnuté interiérové dveře

 Prokopnuté interiérové dveře  neopravujeme. Nové dveře v porovnání s cenou a kvalitou opravených dveří Vás výjdou levněji.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.