Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika.

Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

Integrované příslušenství kování Roto NT

 Mikroventilace

 

Mikroventilace

Je řešena jednoduchým, ale účinným způsobem. Prvky kování křídla zůstávají stejné, pouze v rámu je přidán speciální mikroventilační rámový díl. U tohoto systému mikroventilace je křídlo v mikroventilační poloze pevně fixováno a tím nedochází k rušivým zvukovým projevům při nárazu větru

Blokovací a nadzvedávací system

 

Nadzvedávací a blokovací systém

Obě funkce jsou integrovány do jednoho prvku a zajišťují perfektní navedení křídla do rámu a zároveň zamezují chybné manipulaci s klikou v otevřeném stavu křídla.

Rámový uzávěr

 

Základní bezpečnost

je zajištěna bezpečnostním rámovým uzávěrem a čepem hříbkového tvaru na spodní straně křídla.

 

Protiprůvanová pojistka

zabraňuje samovolnému vracení křídla do rámu působením průvanu. Je funkční při sklopení a je integrována přímo v kovacích dílech umožňujících sklopení křídla,tzv. rámových a křídlových nůžkách. Úhel sklopení lze seřídit buď na plné, nebo poloviční vyklopení křídla.

 

Západka

používaná u balkónových dveří pro přidržení křídla v rámu bez použití kliky je řešena na principu permanentního magnetu, což zaručuje naprostou bezhlučnost při otevírání a zavírání křídla.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.