Elektronické zabezpečení

MVS

Magnetické kontaktní čidlo Bezpečnost až do VdS - třídy C. Magnetický systém pro kontrolu uzavření a otevření, který je zabudovaný přímo v kování. Tento kabelem řízený hlásič uzavření a otevření hlásí každému připojenému kontrolnímu systému nebo jinému poplachovému zařízení, když nejsou okna nebo dveře uzavřené. Pokud se tedy zloděj pokusí násilím otevřít uzavřené okno, zapne se jazýčkový kontakt zabudovaný v kontaktním prvku a je vyvolán poplach.

MVS LSN

První integrovaný systém LSN-BUS v okenním kování je novinkou v zabezpečení oken a dveří. Hlavní přednosti: vyšší komfort v rámci rozeznání jednotlivých hlásičů, vyšší ochrana před sabotáží, úspora času a nákladů, protože odpadají nákladně instalované spojovací moduly. Firma Roto tímto typem výrobku defnuje nová měřítka pro inteligentní systémy BUS v technice ohlašování vloupání (VdS - třída B+C).

MVS rádio

Rádiem ovládané zabezpečení. MVS rádio je inteligentní rozšíření magnetického kontrolního systému MVS pro kontrolu uzavření a otevření. Programovatelné přijímací jednotky se snadno čitelným displejem lze zapojit do běžné zásuvky. Rádiový systém MVS informuje nejen o stavu otevření oken a dveří, ale současně varuje i před nebezpečím. Až 5 přijímacích jednotek může mezi sebou navzájem komunikovat a tím propojit 100 hlásičů, které v případě nebezpečí vyvolají poplach: opticky a akusticky.

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.