Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika.

Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

Údržba okenního kování Winkhaus

Co vše umí kování Winkhaus

Celoobvodové okenní kování je jedním z prvků, který má největší vliv na dlouholeté a bezproblémové užívání okna. Především na jakosti a trvanlivosti kování závisí komfort obsluhy okna, plynulé otevírání, vyklápění i uzavírání křídla, ochrana proti vloupání a bezpečnost.

Kování může splňovat mnoho doplňkových funkcí: reguluje intenzitu větrání, zajišťuje křídlo ve zvolené poloze, zabezpečuje před jeho nešetrným zavřením při průvanu apod.

Údržba výrobku

Jednotlivé části kování musí být na místě jejich použití pravidelně zkoušeny a musí být kontrolováno jejich opotřebení. Podle potřeby je nutné dotáhnout připevňovací šrouby, resp. některé díly vyměnit. Kromě toho musí být nejméně jednou ročně provedeny následující údržbové práce:
  • všechny pohyblivé díly a všechny uzavírací body OS kování se musí promazávat a pro čištění je možno používat jen takové čistící prostředky pro údržbu, které nenaruší antikorozní ochranu kování
  • seřizovací práce na kování - obzvláště v místě rohového vedení a nůžek - stejně jako výměna dílů
Vysazování a zavěšování otevíratelných křídel může provádět jen odborně způsobilá firma. Při ošetřování vnějších ploch (např. při natírání oken a balkónových dveří) musí být všechny části kování chráněny také proti znečištění.

Pravidelnou údržbu okenního kování a pozáruční servis provádí specializovaná firma Okenní servis s.r.o.

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

 

Stránky spravuje SEOwebmaster.cz