Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika.

Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.

Údržba okenního kování Winkhaus

Co vše umí kování Winkhaus

Celoobvodové okenní kování je jedním z prvků, který má největší vliv na dlouholeté a bezproblémové užívání okna. Především na jakosti a trvanlivosti kování závisí komfort obsluhy okna, plynulé otevírání, vyklápění i uzavírání křídla, ochrana proti vloupání a bezpečnost.

Kování může splňovat mnoho doplňkových funkcí: reguluje intenzitu větrání, zajišťuje křídlo ve zvolené poloze, zabezpečuje před jeho nešetrným zavřením při průvanu apod.

Údržba výrobku

Jednotlivé části kování musí být na místě jejich použití pravidelně zkoušeny a musí být kontrolováno jejich opotřebení. Podle potřeby je nutné dotáhnout připevňovací šrouby, resp. některé díly vyměnit. Kromě toho musí být nejméně jednou ročně provedeny následující údržbové práce:
  • všechny pohyblivé díly a všechny uzavírací body OS kování se musí promazávat a pro čištění je možno používat jen takové čistící prostředky pro údržbu, které nenaruší antikorozní ochranu kování
  • seřizovací práce na kování - obzvláště v místě rohového vedení a nůžek - stejně jako výměna dílů
Vysazování a zavěšování otevíratelných křídel může provádět jen odborně způsobilá firma. Při ošetřování vnějších ploch (např. při natírání oken a balkónových dveří) musí být všechny části kování chráněny také proti znečištění.

Pravidelnou údržbu okenního kování a pozáruční servis provádí specializovaná firma Okenní servis s.r.o.
deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.