Repase běžného okenního kování za bezpečnostní

Výměna původních okenních kování za bezpečnostní

Laboratorní testy na zjištěníBezpečnostní prvky kování

odolnosti oken vůči vypáčení prokázaly, že odbornou montáží přídavných zabezpečovacích mechanismů lze dosáhnout pozoruhodných výsledků, které dostatečně odradí většinu lupičů. Mnozí potenciální zákazníci však takové produkty odmítají, protože narušují vzhled okna a znesnadňují obsluhu.

Zajímavou alternativu představují nově vyvinutá kování, za která lze vyměnit stará původní kování. Tam, kde stará technika používala jednoduché válečkové čepy, přicházejí ke slovu po výměně vysoce kvalitní čepy s hřibovitou hlavicí, které se jinak používají jen u bezpečnostních oken.

Montážní náklady na kompletní výměnu starých okenních kování jsou vyšší než našroubování přídavných pojistek, zato má zákazník bezpečnostní okno chráněné proti vloupání, u kterého se nezmění vzhled a které se ovládá stejně snadno jako předtím. Nová technika je stejně účinná a také se důsledně používá, protože se s ní lehce manipuluje.

Možné rozsiřeni kování o bezpečností prvky

Máte zájem o rozšíření, nebo výměnu okenního kování za bezpečnostní kování ? Napište nám !

deneme bonusu veren siteler

Nejsme dovozci okenního kování ani výrobci oken, máme pouze specializované servisní vozy, které vozí sebou nejběžnější náhradní díly, které jsou k dispozici jen s prací technika. Náhradní díly samostatně NEPRODÁVÁME.